Uber Taxi już niedługo we Wrocławiu!

uber taxi

Z usług firm taksówkarskich na pewno każdy z nas korzystał choć raz w życiu. Czy to wracając z wesela, imprezy czy też jadąc w miejsce, w którym jeszcze wcześniej nie byliśmy i nie mamy pojęcia gdzie się znajduje. Na wrocławskim rynku znajduje się wiele firm taksówkarskich, które świadczą swoje usługi już od wielu lat. Jednak z roku na rok powstają coraz to nowe firmy, które cieszą się sporym zainteresowaniem. Czy Uber Taxi również znajdzie we Wrocławianach swoich zwolenników?

Samochody Uber wprowadzone zostały już do Warszawy i Krakowa, teraz przyszła kolej na Wrocław i inne większe, polskie miasta. Dlaczego wśród użytkowników Uber cieszy się tak dobrymi opiniami? Powodów jest kilka.

1. Uber jest tańszy niż standardowe taksówki

Opłata początkowa w Uberze wynosi jedynie pięć złotych, gdzie w większości firm standardem jest kwota sześciu lub siedmiu złotych. Również przejechany kilometr kosztuje mniej niż w innych taksówkach. W Uberze stawka ta wynosi 1,40 złotych. Warto zaznaczyć również, że kwota ta jest stała, niezależnie od pory dnia lub nocy, święta czy dnia tygodnia. W standardowej taksówce płacimy różne opłaty.

2. Nie musisz mieć przy sobie pieniędzy

Zapewne zdarzyło się Wam choć raz zapomnieć portfela, bo nam tak. W takiej sytuacji nie jest możliwe zamówienie standardowej taksówki, w której musisz zapłacić gotówką lub kartą. W Uberze nie ma z tym problemu, ponieważ pieniądze są automatycznie ściągane z Twojego konta po przejeździe. Numer konta podajemy przy początkowym rejestrowaniu się do systemu.

3. Zamawiasz samochód przez specjalną aplikację

Czasem kompletnie nie wiesz gdzie się znajdujesz i pod jaki adres zamówić swoją taksówkę. Z Uberem nie musisz się tym martwić, ponieważ istnieje aplikacja, która dzięki sygnałowi GPS czyta Twoje dane o posiadanej lokalizacji i przekazuje je kierowcy.

4. Widzisz trasę, którą poruszasz się z kierowcą

Niekiedy taksówkarze zadają pytanie: którędy mamy jechać? Jeśli nie orientujesz się w topografii miasta i kierowca to wyczuje to prawie na 100% możesz być pewnym, że poprowadzi Cię dłuższą trasą, aby więcej zarobić. W Uberze trasa wyświetla Ci się w Twoim telefonie, czy na innym urządzeniu mobilnym i widzisz ją Ty oraz Twój taksówkarz.

5. Dobry stan techniczny samochodów

Czasem zdarza się, że taksówka, która zamawiasz wygląda tak, jakby zaraz miała się rozpaść. W tej sytuacji można powiedzieć, że Uber należy do ekskluzywnej firmy, ponieważ przy rekrutacji kierowców zwraca się uwagę na stan techniczny pojazdu, jego markę i wiele innych aspektów.

Jesteście zainteresowani tą firmą, ponieważ my bardzo! Nie możemy doczekać się wprowadzenia Ubera do naszego miasta.

Add a Comment